Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 0.5
KPoppedRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5