Series
Ratings
23
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5