Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
Orion and the DarkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5