Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 3.5- Beyond Live the Movie SHINee WorldRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5