Series
Ratings
52
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 1.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0