Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Soul EaterRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0