Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 2.0
News of the WorldRated ★ 3.0
The Wrong MissyRated ★ 2.0