Series
Ratings
63
AdolescenceRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 4.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 4.0