Titles you rated
Fangs of FortuneRated ★ 4.0
Shine on MeRated ★ 2.0
Go AheadRated ★ 4.5
Our GenerationRated ★ 3.5
Ashes of LoveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
So, You Make ItRated ★ 3.5
Love Between LinesRated ★ 3.5
Summit of Our YouthRated ★ 3.0
One and OnlyRated ★ 4.0
Fated HeartsRated ★ 4.0
You Are My Lover FriendRated ★ 3.0
Amidst a Snowstorm of LoveRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5