Series
Ratings
542
Tale of ArangRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Barnacle LouRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 3.5
Sword of the Demon Hunter: Kijin GentoushouRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5- Rosen MaidenRated ★ 3.5