Titles you rated
Never Look AwayRated ★ 4.5
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 4.5
True GritRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
Barton FinkRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 2.0
UnforgivenRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on ExistenceRated ★ 4.0