Series
Ratings
82
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 2.5
Slow TrainRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
High School Rapper 4Rated ★ 0.5- 고등래퍼 2Rated ★ 2.0
High School Rapper Season 3Rated ★ 0.5
My FamilyRated ★ 3.5- 아따맘마 Part 2Rated ★ 3.0
- 아따맘마 Part 3Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.5- TorikoRated ★ 2.5
- TorikoRated ★ 2.5
TorikoRated ★ 2.5
Chibi Devi! Season 1Rated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0