Series
Ratings
92
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5- Sharp3Rated ★ 3.5