Series
Ratings
246
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
Love Is Blind Season 9Rated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5- New GirlRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.5