Titles you rated
Licence to KillRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
SwordfishRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0