Movies
Ratings
522
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0