Series
Ratings
39
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0