Movies
Ratings
254
MotherRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Bride!Rated ★ 2.0
Talk to MeRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
The Great FloodRated ★ 2.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0