Series
Ratings
76
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Lucifer Season 5Rated ★ 1.5
LuciferRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 3.5
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5