Movies
Ratings
72
TakenRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0