Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
The PalaceRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5