Series
Ratings
98
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Penguins: Spy in the HuddleRated ★ 4.0
Trainer on the Road: A DogumentaryRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Spy In The WildRated ★ 4.0- Cats UncoveredRated ★ 4.0
- Big Blue LiveRated ★ 3.5
The Wonder of AnimalsRated ★ 4.0
Secret life of Dogs Series 2Rated ★ 4.0- The Secret Life of DogsRated ★ 4.0