Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- 도라에몽 20기Rated ★ 4.0
- Hello JadooRated ★ 4.0
- 도라에몽 19기Rated ★ 4.0
- Hello JadooRated ★ 4.0
- 도라에몽 18기Rated ★ 4.0