Movies
Ratings
557
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5