Movies
Ratings
162
American PieRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
HeistRated ★ 2.5
SnitchRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
DaybreakersRated ★ 2.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0