Movies
Ratings
675- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 5.0
Moby DickRated ★ 5.0
Hansel and GretelRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0- Hide N SeekRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
Reversal of FortuneRated ★ 3.0
Poseidon RexRated ★ 3.5
A Long VisitRated ★ 3.5