Movies
Ratings
59
The Big ShortRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
LavaRated ★ 0.5
Slow WestRated ★ 2.5- With or Without YouRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5