Titles you rated
- SoulmateRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0