Movies
Ratings
504
In TimeRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
The Truth About EmanuelRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 3.0
Sorry We Missed YouRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Dark PlacesRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Moon YoungRated ★ 4.0
To My RiverRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5