Movies
Ratings
1017
The BayRated ★ 2.5
SeaspiracyRated ★ 4.5
The HouseRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The SwarmRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
The ElixirRated ★ 2.5
Until DawnRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.5
The ConferenceRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0