Series
Ratings
186
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The OARated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0