Movies
Ratings
1272
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
A Classic Horror StoryRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Brahms The Boy IIRated ★ 2.5
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
Bloody HellRated ★ 4.0
Winnie the Pooh: Blood and HoneyRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
DownrangeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
SpreeRated ★ 2.5
InfectionRated ★ 3.5
The Cleansing HourRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ClearingRated ★ 2.0