Series
Ratings
163
Crime SceneRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
HIP - High Intellectual Potential Season 3Rated ★ 3.5
HIP - High Intellectual Potential Season 2Rated ★ 3.5
CentaurworldRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
HIP - High Intellectual Potential Season 1Rated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0