Movies
Ratings
24
3 IdiotsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 1.5
HopeRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Dangerously ExcitedRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0