Movies
Ratings
1266
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0