Series
Ratings
34- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0