Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The WhisperingRated ★ 3.0
HostileRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5