Movies
Ratings
611
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
Dead SexyRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
NosferatuRated ★ 0.5
Queen CrabRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Bad EducationRated ★ 2.5
High HeelsRated ★ 3.0- BirthmarkRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0