Titles you rated
Dead SexyRated ★ 0.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
How do I kill that B?Rated ★ 5.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.0
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Chihayafuru Part IIRated ★ 0.5
Chihayafuru Part IRated ★ 0.5
BombshellRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
LiftRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
Miao MiaoRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5