Titles you rated
- CasheroRated ★ 2.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.5
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5