Series
Ratings
158
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Snow White with the Red Hair Season 2Rated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
A Girl & Her Guard DogRated ★ 2.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0