Titles you rated
BlossomRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0