Series
Ratings
20
Empress KiRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5