Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
SamuelRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 3.0
ObliteratedRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5