Movies
Ratings
18
Project Hail MaryRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 0.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Sound! Euphonium: Ensemble ContestRated ★ 3.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5