Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0