Series
Ratings
15
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5