Movies
Ratings
21
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5