Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5