Series
Ratings
15
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0